ANA SAYFA

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

21 Mart, 2014

medyumlar

0

Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsü  Ayırma Büyüsü ay  rma b  y  s   minAyırma büyüsü ile amaçlarına ulaşmak isteyen kişilerin çoğunlukla yaptıkları yanlışlar aynıdır. Çünkü birçok kişi sadece kulaktan dolma ilgilerle hareket etmekte ve duydukları bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden hareket etmektedirler. Oysa ki sadece ayırma büyüsü değil tüm büyülerde titiz bir araştırma yapmak ve en doğru medyumu bulmak işin daha başında yarısını başarmak anlamına gelmektedir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler çoğunlukla sevmedikleri veya hoşlanmadıkları kişilerin zarar görmelerini amaçlarlar.

Sevmedikleri kişilerin devam eden ilişkilerini bitirip onlara acı çektirmek ve yaşadıkları mutlulukları engellemek isteyen kişilerin tercih edecekleri en doğru ve garantili yöntem kesinlikle ayırma büyüsüdür. Özellikle deneyimli medyumlarla çalışıldığı takdirde ve onların yapacakları yönlendirmelere bağlı kalındığında her zaman için insanlar amaçlarına ulaşacaktır. Çok özel ve gizemli uygulamalar olarak bilinen büyüler, tarihin her döneminde olduğu gibi günümüzde de insanların ilgisini çekmekte ve çeşitli sorunları için başvurdukları etkili yöntemler olarak bilinmektedir.

Binlerce seneden bu yana özellikle deneyimli medyumların yaptıkları büyü uygulamaları bazen çok şaşırtıcı sonuçların ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Normal yollardan yapılamayacak olan birçok işlemi çok kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde yapabilmeye olanak tanıyan büyülerin uygulama şekilleri de çok önemlidir. Bu nedenle deneyimli medyumların tercih edilmesi her zaman için insanların özen göstermesi gereken bir durumdur. Ayırma büyüsünün etkisi de kesinlikle kısa zamanda kendini gösterecek en güçlü ilişkilerin bile kısa zamanda bitmesine neden olacaktır.

Ayırma büyüsü gibi büyülerde insanlar çok özel ve güçlü bir manevi enerjinin etkisi altına girip hiçbir şeyin farkına varmadan düşüncelerini değiştirirler. İnsanların bilinçaltlarını kontrol altına alan bu güç, herşeyi doğal bir şekilde gelişiyormuş izlenimi verip insanlara hiçbir şekilde fiziki veya psikolojik bir zarar vermeden düşüncelerini değiştirmelerine neden olmaktadır. Özellikle yapım aşaması oldukça kolay olduğu için birçok medyumun başarı ile uyguladığı ve her zaman için kendilerine gelen taleplere başarı ile cevap verebilmeleri ayırma büyüsünü her zaman en çok kullanılan büyülerden biri olarak karşımıza çıkarmaktadır. Bu büyünün bu kadar büyük ilgi görmesinin nedenlerinden biri de insanlara zarar vermemesi ve etkisini kısa zamanda göstermesidir.

Etiketler: , , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN