ANA SAYFA

Büyü Bozma

Büyü Bozma

08 Mart, 2014

medyumlar

0

Büyü Bozma

büyü bozma  Büyü Bozma b  y   bozma minDeneyimli medyumlar tarafından yapılan ve büyü bozma işlemi olarak adlandırılan uygulamalar, birçok kişinin hayatlarının kabusa dönmesini engelleyen ve geri dönülmesi imkansız sıkıntılarla uğraşmalarına mani olan işlemlerdir. Nasıl ki büyüyü yapan medyumlar büyük bir deneyim ve birikime sahip olmalıysa büyü bozma işlemlerini yapan kişilerde aynı oranda bilgili ve deneyimli olmalıdır. Çünkü burada yapılacak küçük bir hata büyü ile ilgili olan herkesin riske girmesine neden olabilir.

Üstelik medyumların yaptıkları kara büyülerin etkilerinin de insanların çok kötü bir şekilde ölümleri ile sonuçlanmasına kadar varabilir. Bu işlemler genellikle yapılan büyülerden etkilenen insanların istenenden daha fazla zarar gördüğü durumlarda uygulandığı gibi aynı zamanda bir büyünün etkisi altında olduğunu fark eden kişiler de büyü bozma işlemini yaptırıp Üzerlerindeki büyülerin yüksek etkilerinden kurtulabilirler. Bunun için yapılması gereken iş kesinlikle deneyimli bir medyum bulabilmek için detaylı bir araştırma yapmak ve onların verecekleri bilgilerden dışarı çıkmamaktır.

Bazı kişiler kulaktan dolma bilgilerle veya İnternet üzerinden buldukları bilgilerle hiçbir bilgi ve deneyimleri olmadığı halde kendi kendilerine hiçbir yararı olmayan uygulamalar yapmaya çalışırlar. Ancak bu şekilde amaçlarına ulaşmak yerine, işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirip sorunların büyümesine neden olurlar. Büyü bozma işlemleri her önüne gelenin yapabileceği basit işlemler değildir. Bu konuda yeteri kadar tecrübeye sahip, kendini bu alanda geliştirmiş ve geçmiş dönemlerde başarılı uygulamalara imza atmış kişiler ile çalışmak her zaman için insanların amaçlarına ulaşmalarını garanti altına alacaktır.

Zaten büyüyü yaparken bu alanda ne kadar başarılı ve bilgili olduklarını belli eden medyumlar büyü bozma işlemlerine ihtiyaç duyan kişilerinde dikkatlerini çekecek ve bu gibi durumlarda kendilerini tercih etmelerine neden olacaktır. Yapılacak işlemler genellikle yapılan büyünün tersi şekline olacağı gibi medyumların tercihine bağlı olarak başka yöntemlerde kullanılabilir. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın büyü bozma işlemlerinde genellikle olumlu sonuç alınmakta ve insanlar yaşadıkları sorunlardan kısa zamanda kurtarıl maktadır. Bu nedenle birçok medyum özellikle cinlerin kullanıldığı kara büyülerden istenilenden fazla zarar gören kişilerin hemen kurtarılması için zaman kaybetmeden büyü bozma işlemini yaptırmalarını şiddetle tavsiye etmektedirler.

Etiketler: , , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN