ANA SAYFA

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

22 Mart, 2014

medyumlar

0

CANBAR BÜYÜSÜ

canbar büyüsü  Canbar Büyüsü canbar b  y  s   minBu büyüyü daha aşk bağlama büyüsü olarak tanımlayabiliriz. Birçok kişinin sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak aşık etmek için kullandıkları ve çoğu zaman amaçlarına ulaşmalarına vesile olan bir büyüdür. Canbar büyüsünü bu isimle bilmeyen birçok kişi aslında yaptırdıkları aşk bağlama büyülerinin canbar büyüsü olduğundan da habersizdirler. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan canbar büyüsü, kişilere hiçbir zarar vermeden çok kısa zamanda sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmelerini veya daha önce varlıklarından bile habersiz oldukları kişilere büyük bir aşk ile bağlanmalarına neden olmaktadır.

Bu büyü daha çok büyü yapılacak kişilerin kendilerine ait eşyalar kullanılarak yapılır. Çünkü canbar büyüsü için büyü yapılacak kişilerin şahsi eşyaları kullanılırsa her zaman daha büyük bir etki görülür. Bu özel büyü çoğu zaman kısa sürede etkisini göstermektedir. Fakat bazen işler beklendiği gibi gitmez ve canbar büyüsü etkisini kısa zamanda göstermez. Bu gibi durumlarda insanlar umutsuzluğa kapılmadan sabırla beklemeleri gerektiğini bilmelidirler. Bu gibi büyüler uygulama sonunda otaya çıkan büyük bir manevi enerji ile insanları etki altına almakta ve bir süre sonra da kendilerine büyü yapan kişilere karşı bir şeyler hissetmelerine vesile olmaktadır.

Canbar büyüsü günümüzde de çok büyük ilgi görmekte ve çoğu zaman kişilerin amaçlarına ulaşmalarına da yardımcı olmaktadır. Geçmişte olduğu gibi bugünde devam etmekte olan birçok ilişkinin aslında canbar büyüsü gibi bağlama büyüleri ile başladığı ve çiftlerin aralarındaki bağların da bu nedenle çok kuvvetli olduğu bilinmektedir. Bu özel büyüyü başarı ile uygulayan birçok medyum olduğundan dolayı insanlar her zaman bu önemli büyüyü kullanabilmektedirler. Çünkü bazı büyüler için mutlaka özel medyumlar seçilmeli ve sayıarı az olduğundan dolayı da bu insanlara ulaşmak çoğu zaman çok zor olmaktadır. Bu nedenle sevdikleri kişileri bu büyü ile kendilerine bağlamak isteyen kişiler çok şanslıdır diyebiliriz. Yapacakları kısa bir araştırma çalışmasından sonra ulaşabilecekleri medyumlar sayesinde sevdikleri kişileri kendilerine bağlamanın keyfini yaşama imkânı bulabilmek, herkes için önemli bir konudur. Bu nedenle sizde sevdiğiniz kişiden beklediğiniz ilgiyi göremiyor ve bu durumdan üzüntü duyuyorsanız canbar büyüsü tam da size ihtiyacınız olan şeydir.

Etiketler: , , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN