ANA SAYFA

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

18 Mart, 2014

medyumlar

0

Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme Büyüsü

geri döndürme büyüsü  Geri Döndürme Büyüsü geri d  nd  rme b  y  s   minHalk içinde çok büyük saygı gören ve insanların her zaman için büyük merak duydukları medyumlar, bazen öyle uygulamalara imza atarlar ki insanlar şaşkınlıklarını gizleyemezler. Çünkü bu özel insanlar sahip oldukları özel bilgiler ve uzun zaman içinde edindikleri deneyim ile her zaman için mümkün olmadığı düşünülen birçok şeyi çok basit bir şekilde yapabilmektedirler. Geri döndürme büyüsü olarak bilinen ve bazen kayıp eşya veya kişileri bazende birlikte oldukları insanları terk eden kişileri geri getirmek için kullanılan özel bir büyü sayesinde birçok medyum, insanların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmuştur.

Bu büyü hakkında yüksek bilgi ve deneyim sahibi olan kişiler bazen kendilerine has uygulamaları da ekleyerek yaptıkları geri döndürme büyüsünün etkisini arttırmaya çalışırlar. Detaylı bir şekilde düşünüldüğünde sıradan bir insanın kaybettiği bir eşyasını veya uzun zamandır kayıp olan bir yakınını kendi imkânları ile bulabilmesi bazen çok zor olmaktadır. Yaptıkları birçok girişimden olumlu sonuç alamayan kişiler zamanla umutsuzluğa kapılmakta ve ümitlerini tamamen yitirmektedirler. Ancak sahip oldukları birçok özellikle ile her zaman toplum içinde farklı bir yere sahip olan medyumlar, yaptıkları geri döndürme büyüsü uygulamaları ile, sıradan insanların çok uzun zaman uğraş verseler bile yapamadıkları bu işlemleri çok kısa bir sürede başarı ile yapabilmektedirler.

Hatta bu büyü ile geçmiş zamanda kayıp olan kişileri veya eşyaları çok kısa zamanda bulabilen, ne kadar geçmiş dönemlerde yaşanırsa yaşansın kayıp oluş şekilleri ile ilgili bilgiler verebilen medyumların da var olduğunu bu konuda hakkında bulunan kaynaklardan görebiliyoruz. Geri döndürme büyüsünde eğer amaç bir insanın geri dönmesini sağlamak ise o kişiye ait resim, saç teli, tırnak veya herhangi bir şahsi eşya da kullanılabilir. Fakat kayıp olan nesne bir eşya ise bu durumda yapılacak geri getirme büyüsü uygulamasına medyumlar karar verir. Bu büyüyü yaptırmak için medyumlara başvuran kişiler kesinlikle medyumların işlerine müdahale etmemeli ve kendilerinden istedikleri herşeyi de eksiksiz bir şekilde yerine getirmelidirler. Yapılacak olan geri döndürme büyüsünün başarı ile sonuçlanması için bahsettiğimiz bu kurallara uymak hayati önem taşımaktadır.

Etiketler: , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN