ANA SAYFA

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

12 Mart, 2014

medyumlar

0

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

kaşık büyüsü  Kaşık Büyüsü ka    k b  y  s   minKara büyüler hakkında araştırma yapıldığı zaman karşılaşılan gerçekler bazen insanları dehşete düşürebilir. Çünkü deneyimli kişilerin yaptıkları büyüler eğer kötü bir amaç güdüyorsa etkisi altına aldığı kişilere inanılmaz sıkıntılar yaşatabilir. Bu büyülerden biri olan kaşık büyüsü her ne kadar çok bilinmeyen ve uygulanmayan bir büyü olsa da yapılış şekli ile insanları kendinden uzaklaştıran bir büyüdür.

Çünkü kaşık büyüsü yaptırmak isteyen bir kişinin yapması gereken ilk şey gece yarısı yakın zamanda vefat etmiş bir kişinin mezarını açmak ve o mezardan küçük bir kefen parçası almaktır. Adeta bir korku filminin sahnesini andıran bu durum birçok kişi için yapılması asla mümkün olmayan bir uygulamadır. Ancak bunu yapmaya cesaret eden kişiler, aldıkları kefen parçasını medyuma götürürler ve medyum bu kefen parçası ile iki adet kaşığı birbirine bağlayıp üzerine çok özel dualar okuyarak üfler.

Daha sonra yine bu kaşıkları büyüyü yaptıran kişilere verip çok gizli bir yere saklamalarını isterler. Sonuç olarak bu kaşıklar saklı kaldıkları sürece ilgili kişiler çok büyük sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalacaklardır. Geçmiş dönemlerde çok fazla kişinin yapmaya cesaret edemediği kaşık büyüsünden dolayı akıl almaz sorunlar yaşayan kişilerin halini görenler bir daha bu büyüyü yapmayı akıllarına bile getirememektedirler. Kaşık büyüsünde eğer amaç kötü ise kaşıklar sırt sırta bakacak şekilde bağlanmalıdır. Ancak amaç iyi ise bu defa kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde bağlanmalı ve asla bulunamayacak bir yere saklanmalıdır.

Kaşık büyüsü birçok farklı sitede farklı şekillerde anlatılmış ve aynı zamanda bu büyülerin farklı amaçlar için yapıldığına dair ifadelere de ulaşabilirsiniz. Kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgi ve yardım için çekinmeden iletişime geçebilir derdinizi sıkıntınızı paylaşabilirsiniz.

Kaşık büyüsü için yorumlarınızı sitemizde paylaşın.

Etiketler: , , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN