ANA SAYFA

Medyum

Medyum

30 Mart, 2014

medyumlar

0

medyum  Medyum medyum minPek çok kişinin farklı sorun ve sıkıntılarından dolayı kapılarını çaldıkları ve aynı şekilde halen de çok fazla kişinin yardım istedikleri gerçek medyumlar, maalesef her sektörde olduğu gibi bu alanda da çoğalan sahte medyumlar var olması yüzünden hak ettikleri saygı ve itibarı bazen göremezler. Çünkü gerçek medyum, kendilerine verilen bir kısım çok özel güçler ile insanların taleplerini karşılamak aynı şekilde onlar için bu uğurda yardımcı olmayı amaç edinirler.
Fakat insanları aldatma onlardan faydalanmayı amaç edinmiş kişiler için ve bu kişiler için insanların yaşadıkları sıkıntıların sorunların hiçbir önemi yoktur. Onlar için tek önemli olan şey sadece maddi veya manevi çıkar sağlamaktır. Bu tip insanlarla tanışıp canı yanan kişiler bütün medyumlara aynı gözle bakarak çevrede gerçek medyumların olduğunu unutarak medyumluk mesleğini kötülerler.

İnsanları aldatmak amaçlı medyumluk yapan bu gibi kişileri önlemek çok zordur. Bu sebepten dolayı yapılması gereken medyum hakkında detaylı bir araştırma yapmanız önemle tavsiye edilir. İlk önce medyumda olması gereken bazı özellikler, konuşması ile size güven veriyor mu vesaire konular için araştırma yapılması gereklidir. Bu kadarı ile yetinmeyip, medyum hakkında yorumların yapıldığı siteler, medyum bu konuda yeterliliğe sahip mi daha önce yapmış olduğu çalışmalar aynı şekilde bu çalışmaları uygulayan kişilerin yorumları.

Bu konuda gerçek medyumlar, davranışları aynı şekilde işinde başarısı ile beraber bunu hissettirecek ve yardımına ihtiyacı olan kişilere güven verir.

Etiketler: , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN