ANA SAYFA

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

26 Mart, 2014

medyumlar

0

Papaz Büyüsü

papaz büyüsü  Papaz Büyüsü papaz b  y  s   minPapaz büyüsü isminden dolayı çok farklı yorumlara sebep olan bu büyüler hakkında kısa bilgi vermek gerekirse papaz büyüsü tarihte bilinen en eski ve en etkili büyüdür. Papaz büyülerin birçok amaç için yapılan ve kısa sürede kişilerin isteklerine uygun şekilde son derece etkili sonuçlar verdiği çok iyi bilinmektedir. Papaz büyüsü bu kadar etkili olmasındaki en önemli sebeplerden biri yapılan büyünün direk olarak kişinin iradesine müdahale etmesi ve kişinin düşünce yapısını istenildiği şekilde değiştirecek güce sahip olmasından dolayıdır. Papaz büyüsü iyi veya kötü olarak örnek vermek gerekirse sevenleri çiftleri ayırmak amaçlı veya arzu edilen veya sevilen kişiyi kendine âşık etmek bağlamak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Bu büyüler bu kadar ile sınırlı değil neredeyse kişilerin içinde bulundukları bütün olumsuzluklar için tercih edilmektedir.

Papaz büyüsü nasıl yapılır, neler kullanılır bu türden büyülerin genel olarak birçok sitede büyü yapma tercihindeki kişiye ait bir parça ve bu parçanın büyü yapılması istenen kişinin vücudunda yedirme veya içirme şekliyle olması sağlamak olarak bilinmektedir. Fakat papaz büyüsü herhangi bir materyale gerek duymadan uzaktan yapılabildiği etkili sonuç verildiği bilinmelidir. Papaz büyüleri sıradan çalışmalar değildir ve bu büyülerin nasıl yapıldığı ve neler kullanıldığı hakkında detayların paylaşılması son derece yanlıştır.

Bu türden büyüler hakkında bilinen pek çok yanlış vardır. Bu konuda birçok sahte medyum en etkili papaz büyüsünü yalnız kendilerinin yapabildiğini ve kişinin bu durumdan olumsuz etkilenmesi durumunda yapılan büyünün yalnızca kendileri tarafından bozulabileceği vesaire. Veya bir diğer yanlış bu büyüleri yalnızca papazların yaptığı ancak etkisinden dolayı bu ismi alan papaz büyüsünü kesinlikle papazlar yapmazlar. Son olarak bu konuda son dönemlerde medyumlar tarafından yapılan birçok çalışmayı yaptığını ve bu konuda yeterliliğe sahip olduğunu iddia eden birçok kişinin de medyum olmadığı medyumluğu yalnızca kısa yoldan para kazanmak amaçlı yapan kötü niyetli kişiler olduğunu hatırlatmak isteriz.

Etiketler: , , , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN