ANA SAYFA

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

11 Mart, 2014

medyumlar

0

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü

sabun büyüsü  Sabun Büyüsü sabun b  y  s   minKara büyü çeşitleri içinde yer alan ve etkili olanlardan biri hatta tehlikeli diyebileceğimiz bir büyü olarak bilinen sabun büyüsü çok zaman haksızlık yaşadığını düşünen ve karşıdaki kişiye bir şekilde zarar vermek isteyen kişiler tercih edilen tam manasıyla zarar verme amaçlı yapılan oldukça etkili bir büyü çeşididir. Sabun ve bunun yanında kişinin içinde olduğu durum ve tercihine bağlı olarak ilave materyaller kullanılarak yapılabilen sabun büyüsü oldukça etkili bir büyü olması sebebiyle yapılacak küçük bir hata dahi kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyecek türden bir büyüdür.

Bu sebeple sabun büyüsü ve benzer büyülerin hazırlama ve uygulama aşamasında çok dikkatli olunmalıdır. Günümüzden çok eski dönemlerde uygulanan sabun büyüsü sonuçları çok kötü tahmin edilenden çok daha kötü sonuçlar verdiği ve bilhassa bilinçsizce yapıldığı zaman hem büyüyü yapanın hemse büyü yapılan kişinin bir anda hayatının çok kötü olmasına sebep olabilmektedir. Zira kara büyü sınıfından olması ve bu alanda en tehlikeli büyüler içinde olması da ne denli riskli bir büyü olduğunu kanıtlamaktadır.

Çoğu zaman sabunun toprağa gömülmesi veya bir kuyuya atılması ve tamamen erimesinin beklenmesi şeklinde uygulanan sabun büyüsünde amaç tamamen karşı tarafa zarar vermek olduğu için sabun eriyene kadar kişini sıkıntı yaşayacağına inanılır. Sabun büyüsü sayesinde karşı tarafa bir hastalık musallat etmek, o insana büyük sıkıntılar yaşatmak veya o insanı tamamen hayattan koparıp yatalak bırakmak hatta öldürmek bile amaçlanabilir. Tabi bu kadar tehlikeli amaçlar için kullanılabilen sabun büyüsü kesinlikle işin ehli biri tarafından yapılmalıdır.

Aksi takdirde istenen sonuç alınamayacağı gibi karşı tarafa zarar vermek isteyen kişi kendine de zarar verebilir. Bu nedenle böyle büyük bir riske girmek yerine mutlaka bilgili kişilerin engin tecrübelerinden faydalanmak gerekmektedir. Böylesine riskli ve tehlikeler içeren, amacın başka bir insana büyük zararlar verip büyük sıkıntılar yaşatmak olan bu denli önemli bir büyüde, tabi ki dikkat edilmesi gereken çok sayıda konu vardır. Bunlar hakkında çok detaylı araştırmalar yapılmadan, konu hakkında büyük tecrübeleri olan kişilerden yardım ve fikir almadan bu işe kalkışmak çok yanlış bir hareket olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN