ANA SAYFA

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

20 Mart, 2014

medyumlar

0

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsü  Soğutma Büyüsü so  utma b  y  s   minBüyüler içinde öyle enteresan büyüler vardır ki bazen bu alanla ilgileri olmayıp meraktan araştırma yapan kişiler şaşkınlık içinde kalırlar. Bir insan nasıl olurda oturduğu yerden dünyanın herhangi bir yerinde bulunan kişiyi etkileyebilir diye düşünen bu insanlar soğutma büyüsü gibi büyülerin etkilerini sürekli olarak araştırırlar. Bu büyüde etki altna alınan kişiler birlikte olduğu kişilerden çok hızlı bir şekilde soğumakta ve uzaklaşmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana iyi veya kötü amaçlı olarak kullanılan ve birçok ilişkinin bitmesine neden olan soğutma büyüsü aynı zamanda medyumların da en kolay şekilde yapabildikleri büyülerden biridir.

Binlerce kişinin çeşitli zamanlarda medyumlara başvurup kendilerinden soğutma büyüsü talep etmeleri ve günümüzde de bu büyünün popülerliğini sürdürmesi, soğutma büyüsünü her zaman özel bir büyü yapmaya yetmiştir. Bazen insanların sevdikleri kişileri kazanmak için o kişilerin devam eden ilişkilerini bitirmek için denedikleri soğutma büyüsü bazende bir kimsenin nefret ettiği bir kişiyi mutsuz etmek için devam eden mutlu ilişkilerini bitirmek adına kullandıkları bir büyüdür. Yapılış aşamasında da hemen hemen her etkileme büyüsünde olduğu gibi ilgili kişilerin şahsi eşyalarının veya bedensel materyallerinin kullanıldığı soğutma büyüsünde dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır ve bu kurallara uyulmadığı takdirde bu büyüden kesinlikle sonuç alınamayacaktır.

Bunlardan en önemlisi büyü yapılacak kişilerin üzerlerinde daha önceden yapılmış bir büyü olup olmadığının kontrol edilmesidir. Çünkü bu gibi durumlarda önceki büyünün etkisi devam edeceği için yeni yapılan büyünün etkisi olmayacaktır. Diğer bir konu ise medyumların ilgili konu hakkında en doğru uygulama şeklini tercih etmeleridir. Çünkü birçok medyum yaptıkları yanlış seçimlerden dolayı kendilerinden yardım bekleyen insanlara yardımcı olamamaktadırlar. Hatta yapılan eksik veya hatalı uygulamalarda her zaman yapılan soğutma büyüsünün istenen etkiyi vermemesindeki en önemli husus olarak dikkatleri çekmektedir. Çoğunlukla kısa zamanda etkisini gösterdiği bilinen bu büyüde bazen etki süresi uzamakta ve insanlar tedigin olabilmektedir. Bu nedenle soğutma büyüsü için medyumlara başvuracak olan kişilerin bu durumu daha önceden biliyor olmaları ve bu konuyu dikkate alarak hareket etmeleri her zaman yararlarına olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

BU SAYFADA YAPILAN YORUMLAR

YORUM YAPILMADI!

İlk yorumu siz yapın bu çalışma hakkında yorum yapın!

E-POSTANIZ GİZLİ KALACAKTIR.
GEREKEN ALANLAR İŞARETLİDİR*

ANA SAYFA

SAYFA BAŞINA DÖN